Sēklu bumba

Dažādu koku sēklas iejauktas - māla komposta maisījumā un izžāvētas. Būtībā sēkla ir "iepriekš iestādīta", un to var sēt, nometot sēklu bumbu jebkurā šai augu sugai piemērotā vietā. Sēklas tiek droši saglabāta līdz dīgšanas laikam. Sēklu bumbas ir viegls un ilgtspējīgs veids, kā audzēt augus.

Pirkt

Sēklu bumbas sastāvs

Sēklu bumbas izgatavojam tepat Latvijā. Tās satur minerālaugsnes un komposta kombināciju. Atkarībā no sēklu veida sēklas sajauc ar augsni pirms sēklu bumbiņu veidošanas vai arī atsevišķi ievieto mitrā sēklu kamolā. Mēs rūpīgi ar rokām saritinam katru sēklu bumbiņu, līdz tā ir perfekta. Pēc tam sēklu bumbiņas tiek žāvētas nodrošinot drošu patvērumu sēklām līdz to dīgšanai.

Kā sēt sēklu bumbas?

Viegli iespied sēklu bumbu augsnē apmēram līdz pusei. Sēklu bumbu var izmest arī meža malā vai pļavā. Bet ņem vērā sēklu veidu un vietu kur tās plāno izmest. Piemēram meža koku sēklas - mežmalās un vietāš kur tās varēs izaugt, nevis nākamajā pavasarī to kāds nopļaus. Puķu sēklas - neapstrādātās pļavās.

Iepakojums

Mūsu sēklu bumbiņu iepakoums ir personalizējams, tās var iepakot mazā otrreizēji pārstrādājamā brūnā papīra maisiņā, brūna vai balta kartona kastītē. Nekas grezns, nekas lai atstātu nevajadzīgu piesārņojumu dabā.

 • Brūna kartona kastīte

  65mm liela kartona kastīte, personalizēt var zplīmējot ar uzlīmēm, vai uzliekot zīmogu. Pie lielāka skaita iespējama apdruka.

 • Papīra maisiņš

  Brūna papīra maisiņš, aizlīmēts ar uzlīmi. Apraksts uzlīmēts ar uzlīmi kuras formu un izmērs atkarīgs no klienta vēlmēm.

 • Apdrukāta kastīte

  Apdrukāta 50mm maza balta kartona kastīte. Dizains ir kastītei no visām pusēm.

 • Dīgtspēja

  Mēs iepērkam sēklas no sertificētiem tirgotājiem ar pārbaudītu dīgstspēju un pārliecināmies, ka mūsu sēklu bumbiņām ir lieliska dzīvotspēja.

 • Sastāvs

  Sēklu bumbu sastāvs ir pārbaudīts jau senajā Ēģiptē un atzīts kā viens no vienkāršākajiem veidiem kā nodrošināt sēklām labu vidi dīgšanai.

 • Sēklas

  Sēklu bumbā var izvēlēties dažādu veidu sēklas - kokus vai pļavu puķes. Sēklu daudzums bumbā atkarīgs no konkrētās šķirnes prasībām.

Atceries!

Nemet sēklu bumbas svešos dārzos vai pļavās.

Sējot sēklu bumbas ņem vērā konkrētās vides īpatnības.

Sēklu bumbas ir diezgan cietas un smagas - tādēļ met tās uzmanīgi, nemet pret cilvēkiem, dzīvniekiem, transportlīdzekļiem un ēkām.