Koks no zīmuļa vai koka zīmulis?

Šis ir ļoti īpašs rakstāmpiederums, tas ir no koka izgatavots zīmulis kam dzēšamgumijas vietā atrodas kapsula ar koka sēklām. Kad zīmulis ir savu mūžu nodzīvojis, jūs to vienkārši "iespraužat" ar kapsulu pa priekšu augsnē, aplaistat un pēc dažām nedēļām izdīgs jauns kociņš. Sēklas kas ir kapsulā var arī vienkārši iebērt zemē pirms zīmulis ir nolietots.

Šajos zīmuļos var iebērt 5 dažādu koku sēklas. Egli, Priedi, Bērzu, Lapegli un Melnalksni. Lietojot šo zīmuli jūs parūpēsieties, lai izaugtu vairāki lieli koki. 

Zīmuļi ir 180mm gari un 7mm diametrā - ļoti labs un ērts izmērs, lai vieglāk būtu zīmēt, lai ilgāk varētu rakstīt un nenogurtu roka.

Kapsula ar sēklām izgatavota no dabai draudzīga materiāla, kas saskarsmē ar ūdeni izšķīst, tādēļ šo zīmuli nevajadzētu grauzt :)

Zīmuļus var nobeicēt dažādos toņos.

Tāpat kā mūsu koka podiņus beicējam ar EcoPaint dabīgajām lineļļas beicēm:
Gulbju baltā, Kliņģerīšu oranžā, Magoņu sarkanā, Lāču brūnā, Piparmētru zaļā un Baložu pelēkā.

Kad tavs zīmulis ir visu uzzīmējis un uzrakstījis, tad ņem to un iespraud podiņā ar augsni tā, lai sēklas būtu ne vairāk kā 1cm dziļumā. Novieto podiņu uz saulainas palodzes un aplaisti. Vislabāk to darīt pavasarī, tā lai pēc pāris mēnešiem kad kociņš būs izdīdzis to varētu pārstādīt brīvā dabā.

Iegādties zīmuli

Ja vēlies, vari sēklas agrā pavasarī vienkārši izbērt meža cirsmas malā sūnās un sēkliņas pašas zinās ko darīt tālāk.

Zīmuļos varam ievietot ne tikai koku sēklas bet arī: garšaugus, puķes, zaļumus, piparus, piparmētras, dilles, zemenes u.c. kam sēklas izmērs ļauj to ievietot zīmuļa kapsulā.

Zīmuļu personalizācija

Šim zīmulim varam iegravēt saukli, vārdu, nosaukumu, logo. No gravējuma sarežģītības izriet kādā tehnoloģijā to var paveikt - kā lāzergravējumu vai tampondrukā. Standartā zīmulis nāk komplektā ar 50x200mm kartiņu, šo kartiņu var personalizēt ar jūsu dizainu vai uzņēmuma stilā. To var izvēlēties lielāka izmēra, vai apvienot ar atveramu apsveikuma kartiņu.

 • Minimālais skaits

  Cenas sākot no: 1.99 €

  Lai saņemtu īpašas cenas minimālais pasūtījuma skaits - 50gab.

 • Personalizācija

  Lāzergravējums +0.80€/gab 

  Personalizēta kartīte +1.00€/gab

  Zīmuļu beicēšana +1.00€/gab

 • Termiņš

  Zīmulīšus pakojam tepat Latvijā, tādēļ termiņi ir ļoti ātri. Parasti pāris darba dienu laikā pēc skiču saskaņošanas viss ir sagatavots.

Dažādu vēlmju gadījumā cena var mainīties, kā arī pasūtījuma izpildes un piegādes laiki atkarīgi no sezonas. Tādēļ lūgums sazināties ar mums, lai noskaidrotu precīzu cenu, termiņus un iespējas.

Sūti mums epastu uz kokskaste@kokskaste.lv vai zvani 20252217.