Noteikumi un piegāde

Noteikumi

Koks kastē savā mājas lapā kokskaste.lv piedāva pakalpojumus atbilstoši šiem noteikumiem (turpmāk - Lietošanas noteikumi). Šie Lietošanas noteikumi nosaka mājas lapas un tajā pieejamās informācijas lietošanas noteikumus, ierobežojumus, un ir saistoši visiem mājas lapas Lietotājiem. Katra mājas lapas Lietotāja pienākums ir iepazīties ar Lietošanas noteikumiem un mājas lapas lietošana ir uzskatāma par piekrišanu ievērot Lietošanas noteikumus. Koks kastē nav pienākums informēt Lietotāju par jebkādām izmaiņām šajos noteikumos. Veicot pasūtījumus, Jums nepieciešams apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat visiem šiem minētajiem noteikumiem.

Cenas

Interneta vietnē kokskaste.lv visas cenas norādītas eiro valūtā. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Cenas produktiem var mainīties pēc Koks kastē ieskatiem.

Piegāde

Koks kastē nodrošina preces piegādi uz visām Eiropas Savienības valstīm izmantojot piegāžu pakalpojumu sniedzēja Omniva kurjera piegādi līdz adresātam. Latvijas robežās varat izvēlēties Omniva Pakomātu, Omniva Kurjeru, vai Latvijas pastu. Latvijā precei jāsasniedz adresāts 2-3 darba dienu laikā ar Omnivu, ar Latvijas pastu var būt nedaudz ilgāk. Eiropā saņemšanas laiks akarībā no saņēmēja valsts un pilsētas atrašanās vietas. Ja izvēlaties kociņu bez piegādes, tad to, iepriekš pasūtot, varēs saņemt:
Rīgā, Lāčplēša 75a, no 9:00 līdz 17:00 (lūgums pirms ierašanās sazināties). Ja preces piegāde sāk kavēties, nosūtiet e-pastu uz kokskaste@kokskaste.lv, norādot pasūtījuma numuru. Sūtot koku sēklas uz eiropu, lūgums pārskatīt saņēmējvalstī ievest atļautās sēklas, augus un priekšmetus: sīkāk Pasta rokasgrāmatā šeit. (Sēklas nedrīkst izsūtīt ārpus eiropas savienības robežām, kā arī uz salām).

Atgriešana

Gadījumā, ja saņemto preci vēlaties atgriezt, 5 darba dienu laikā nosūtiet atgriešanas pieteikuma e-pastu uz kokskastē@kokskaste.lv, kurā miniet atgriešanas iemeslu un pievienojiet saņemtās preces fotoattēlu. Koks kastē palīdzēs veikt atgriešanu un pārskaitīs Jūsu samaksāto naudu atpakaļ Jūsu kontā. Personalizētu produktu atgriešanas iespējas izskatam individuāli, ņemot vērā produktu atkārtoti izmantojamās sastāvdaļas. Koks kastē neatgriež pasta izdevumus un nesedz preces atgriešanas izdevumus. 

Konfidencialitāte

SIA “Koks kastē” Konfidencialitātes politika
Šī konfidencialitātes politika apraksta, kā tiek apkopota jūsu personiskā informācija, ko izmantojam, un kopīgojam, kad jūs apmeklējat vai veicat pirkumu no kokskaste.myshopify.com (kokskaste.lv).Kādu personisko informāciju mēs savācam. Kad jūs apmeklējat vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, ieskaitot informāciju par interneta pārlūku, IP adresi, laika zonu un sīkdatnes, kas tiek instalētas ierīcē. Turklāt, kā jūs pārlūkojat vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, ko jūs apskatāt, un informāciju par to, kā jūs mijiedarboties ar vietni. Mēs šo informāciju iegūstam automātiski, kā "Device Information" (Ierīces informācija). Mēs iegūstam “Ierīces informāciju”, izmantojot šādas tehnoloģijas:
- "Cookies" ir datu faili, kas tiek novietoti uz ierīces vai datora un bieži vien ietver anonīmu unikālu identifikatoru. Lai iegūtu plašāku informāciju par sīkfailiem un to, kā atspējot sīkdatnes, apmeklējiet http://www.allaboutcookies.org.
- "Log failus" kas notiek lapā un apkopojot datus, ieskaitot jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, atsaucoties uz izceļošanas lapas un datuma / laika zīmogiem.
- "Web bākas", "tagus" un "pikseļus" - tie ir elektroniskie faili, ko izmanto, lai reģistrētu informāciju par to, kā jūs pārlūkojat vietni.Turklāt, kad jūs veicat pirkumu vai mēģinat veikt pirkumu, izmantojot vietni, mēs apkopojam noteiktu informāciju no jums, ieskaitot jūsu vārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, norēķinu informāciju (tostarp kredītkaršu numurus), e-pasta adresi un tālruņa numuru. Mēs šo informāciju iegūstam kā "pasūtījuma informāciju. "Kad mēs runājam par "Personisko informāciju" šajā dokumentā, mēs runājam gan par Ierīces informāciju gan pasūtījumu informāciju. Kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju? Mēs izmantojam Pasūtījuma informāciju lai izpildītu pasūtījumus caur lapu (ieskaitot apstrādājot jūsu maksājumu informāciju, organizētu pasta sūtījumu, un nodrošināt jūs ar rēķinu un / vai pasūtījuma apstiprinājumu). Bez tam, mēs izmantojam šo pasūtījuma informāciju, lai:
- sazinātos ar tevi;
- novērtu pasūtījumos iespējamo risku ar krāpšanu;
- kā arī ja piekrītat, nodrošināt jūs ar informāciju vai reklāmu, kas attiecas uz mūsu produktiem vai pakalpojumiem. Mēs izmantojam ierīces informāciju lai novērstu potenciālos riskus un krāpšanu mūsu lapā (jūsu IP adrese), un uzlabot un optimizēt savu vietni (piemēram, analīzējot datus par to, kā mūsu klienti pārlūko un mijiedarboties ar mūsu lapu, un lai novērtētu panākumus mūsu mārketinga un reklāmas kampaņās).
Personas informācijas kopīgošana.
Mēs dalamies ar jūsu personisko informāciju ar trešajām pusēm, lai palīdzētu mums izmantot jūsu personisko informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Piemēram, mēs izmantojam Shopify, lai darbinātu mūsu interneta veikalu - jūs varat izlasīt vairāk par to, kā Shopify izmanto Personīgo informāciju šeit: https://www.shopify.com/legal/privacy.
Mēs arī izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu mums izprast, kā mūsu klienti izmanto vietni - jūs varat izlasīt vairāk par to, kā Google izmanto jūsu personīgo informāciju šeit: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.
Jūs varat arī atteikties no Google Analytics šajā linkā: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Visbeidzot, mēs varam arī dalīties ar jūsu personisko informāciju, lai atbilstu piemērojamiem tiesību aktiem un noteikumiem, lai atbildētu uz tiesas pavēsti, kratīšanas orderi vai citu likumīgu pieprasījumu sniegt informāciju mēs saņemam, vai kā citādi aizsargāt mūsu tiesības.
Uz interesēm balstīta reklāma
Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai nodrošinātu Jūs ar mērķtiecīgu reklāmas vai mārketinga komunikāciju, kas mūsuprāt varētu jūs interesēt. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mērķtiecīgi reklāma darbojas, jūs varat apmeklēt Tīkla reklamēšanas Initiative ( "NAI") izglītības lapu vietnē http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.Jūs varat atteikties no mērķtiecīgas reklāmas, izmantojot saites zemāk:
- Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
- Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
- Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads
Bez tam, jūs varat atteikties no dažām šie pakalpojumiem apmeklējot Digitālās reklāmas aliansea atteikšanās portālu: http://optout.aboutads.info/.
Neizseko
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nemainam mūsu vietnes datu apkopošanas un lietošanas praksi, kā arī mēs neizsekojam signālu no jūsu pārlūkprogrammas.
JŪSU TIESĪBAS
Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt personiskai informācijai kas ir mūsu rīcībā par jums un lūgt, lai jūsu personīgo informāciju labojam, atjauninām vai izdzēšam. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, kontaktinformāciju atradīsiet dokumenta beigās.Turklāt, ja jūs esat Eiropas iedzīvotājs mēs atzīmējam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumu (piemēram, ja veicat pasūtījumu caur vietnē), vai citādi īstenot iepriekš uzskaitītās mūsu likumīgās biznesa intereses. Turklāt, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija tiks nodota ārpus Eiropas, tostarp Kanādā un Amerikas Savienotajās Valstis.
DATU GLABĀŠANA
Kad veicat pasūtījumu, izmantojot vietni, mēs saglabājam pasūtījuma informāciju par ierakstiem, kamēr jūs mums lūgsiet dzēst šo informāciju.
IZMAIŅAS
Mēs varam atjaunināt šo konfidencialitātes politiku laiku pa laikam, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citiem darbības, juridisku vai reglamentējošo prasību dēļ.
Nepilngadīgie
Vietne nav paredzēta personām, kas jaunākas par 16 gadiem
Sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas par mūsu konfidencialitātes praksi, ja jums ir jautājumi, vai sūdzības, sazinieties ar mums pa e-pastu kokskaste@kokskaste.lv.
Koks Kaste 20252217