Koks kastē

 

 

Noteikumi

Cenas

Piegāde

Preces atgriešana

Konfidencialitāte

Sūti epastu kokskaste@kokskaste.lv vai zvani +371 2025 2217

Koks kastē savā mājas lapā www.kokskaste.lv piedāva pakalpojumus atbilstoši šiem noteikumiem (turpmāk - Lietošanas noteikumi). Šie Lietošanas noteikumi nosaka mājas lapas un tajā pieejamās informācijas lietošanas noteikumus, ierobežojumus, un ir saistoši visiem mājas lapas Lietotājiem. Katra mājas lapas Lietotāja pienākums ir iepazīties ar Lietošanas noteikumiem un mājas lapas lietošana ir uzskatāma par piekrišanu ievērot Lietošanas noteikumus. Koks kastē nav pienākums informēt Lietotāju par jebkādām izmaiņām šajos noteikumos. Veicot pasūtījumus, Jums nepieciešams apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat visiem šiem minētajiem noteikumiem.

Interneta vietnē kokskaste.lv visas cenas norādītas eiro valūtā. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Cenas produktiem var mainīties pēc Koks kastē ieskatiem.

Koks kastē nodrošina preces piegādi uz visām Eiropas Savienības valstīm izmantojot piegāžu pakalpojumu sniedzēja Omniva kurjera piegādi līdz adresātam.

Latvijas robežās varat izvēlēties Omniva Pakomātu, Omniva Kurjeru, vai Latvijas pastu. Latvijā precei jāsasniedz adresāts 2 darba dienu laikā ar Omnivu, ar Latvijas pastu var būt nedaudz ilgāk. Eiropā saņemšanas laiks akarībā no saņēmēja valsts un pilsētas atrašanās vietas. 

Ja izvēlaties kociņu bez piegādes, tad to, iepriekš pasūtot, varēs saņemt:
Rīgā, Lāčplēša 36, no 9:00 līdz 17:00 (lūgums pirms ierašanās sazvanīties)

Ja preces piegāde sāk kavēties, nosūtiet e-pastu uz info@kokskaste.lv, norādot pasūtījuma numuru.

Sūtot koku sēklas uz eiropu, lūgums pārskatīt saņēmējvalstī ievest atļautās sēklas, augus un priekšmetus: sīkāk Pasta rokasgrāmatā šeit.

(Galvenokārt sēklas nedrīkst izsūtīt ārpus eiropas savienības robežām, kā arī uz salām)

Gadījumā, ja saņemto preci vēlaties atgriezt, 5 darba dienu laikā nosūtiet atgriešanas pieteikuma e-pastu uz info@kokskaste.lv, kurā miniet atgriešanas iemeslu un pievienojiet saņemtās preces fotoattēlu. Koks kastē palīdzēs veikt atgriešanu un pārskaitīs Jūsu samaksāto naudu atpakaļ Jūsu kontā. Koks kastē neatgriež pasta izdevumus un nesedz preces atgriešanas izdevumus.

Koks kastē ar lielu atbildību izturās pret privāto informāciju, ko mūsu klienti mums uztic, veicot pasūtījumus, vai reģistrējoties interneta vietnē kokskaste.lv

Informācija, kuru nepieciešams norādīt, veicot pasūtījumus un/vai reģistrējoties ir: vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums; pasūtītāja adrese; piegādes adrese; telefona numurs, e-pasta adrese. Jūsu privātā informācija tiks izmantota, lai:

Nosūtītu elektronisku pasūtījuma apstiprinajumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi;
Nosūtītu gatavo preci uz Jūsu norādīto adresi;
Sazinātos ar Jums, ja nepieciešams precizēt pasūtījuma detaļas;
Veiktu pasūtījumu analīzi augstākai servisa nodrošināšanai;
Informētu Jūs par jaunākajiem produktu piedāvājumiem.

Koks kastē garantē, ka Jūsu norādīto privāto informāciju neatklās trešajai pusei, izņemot gadījumus, ja to pieprasa ar tiesas rīkojumu vai arī, ja rodas situācija, kad jānovērš krāpniecisks vai noziedzīgs nolūks.

Koks kastē - Iespējams skaistākā dāvana pasaulē!