Koks kastē

 

 

 

Lielais Līgo ozols

Sūti epastu kokskaste@kokskaste.lv vai zvani +371 2025 2217

Līdz Līgosvētkiem (un nedaudz arī pēctam) pie mums var iegādāties aptuveni 70..90cm garus ozoliņus 20cm māla podiņos.

Ozoliņi ir 3,5 gadus veci (jauni), tos vēl ļoti labi var paspēt iestādīt šogad pie savas mājas.

Svars ar podiņu un augsni aptuveni 5kg.

Līdz nāk pamācība ar aprakstu par ozolu,
kā arī kur un kā labāk to stādīt.

To liek izraktā bedrītē, kas ir tikpat dziļa kā stādiņš līdz šim audzis, ozoliņiem nepatīk ja tos ieliek dziļāk, tad tasslikti ieaugas un var aiziet bojā.

Pārstādot vēlams pēc iespējas mazāk bojāt mazās sānu saknītes un tās neapžāvēt (vējā tās sāk žūt jau 5 minūšu laikā).

Ozols ir neizvēlīgs koks, tas var augt gan nabadzīgā, gan auglīgā velēnu augsnē, gan kāpās, bet vislabāk tam patīk smilšmāla augsne. Jāstāda ir mitrā zemē, nevis pārlieku slapjā, lai saknēm varētu piekļūt arī skābeklis.

Ir pieejami arī ozolu stādi augstumā aptuveni 2m. Tie ir iestādīti 40cm oranžos māla podos.
Šī izmēra kokus sagatavojam 2 darba dienu laikā.

Ozola izskats atšķiras no attēlā redzamā, bet apsolam ka visi mūsu koki būs tieši tikpat smuki. Šie stādi ir audzēti brīvā dabā, tos protams var ienest telpās pāris nedēļas (tie jālaista un jāapsmidzina lapiņas ar ūdeni), bet vislabāk tiem patiks svaigā gaisā uz labi apgaismota balkona vai terases. Vēlams tos tuvākajā gadā tomēr pārstādīt brīvā dabā, savās lauku mājās vai savas pļavas vidū un tur tiem būs kur izplesties un augt.

Ozola izskats atšķiras no attēlā redzamā, bet apsolam ka visi mūsu koki būs tieši tikpat smuki. Šie stādi ir audzēti brīvā dabā, tos protams var ienest telpās uz pāris nedēļām (tie cītīgi jāpieskata, jālaista un jāapsmidzina lapiņas ar ūdeni), bet vislabāk tiem tomēr patiks svaigā gaisā uz labi apgaismota balkona vai terases. Vēlams tos tuvākajā gadā pārstādīt brīvā dabā, savās lauku mājās vai savas pļavas vidū kur tiem būs vieta izplesties un augt.

Pārsteidz savus kolēģus birojā vai draugus mājās ar ļoti lielu koku

Vecums: 3 gadi

Augstums: 70-90cm

Podiņš: Māls, 20cm

Svars: ~5kg

 

Vecums: 6 gadi

Augstums: 150-200cm

Podiņš: Māls, 30cm

Svars: Ļoti smagi

 

Šos stādiņus var uzreiz stādīt brīvā dabā. Par stādīšanas laiku viedokļi atšķiras, daži mežkopji iesaka stādīt pavasarī tiklīdz atkūst augsne, savukārt citi, ka labāk to darīt rudenī. Bet mūsuprāt tomēr drošāk, ka kociņš paspēs labi ieaugties ir stādot to no maija līdz jūlijam.

 

Koks kastē - Iespējams skaistākā dāvana pasaulē!

Cena: 39.00

Cena: 39.00

Cena: 89.00