Koks kastē

 

 

 

 

 

Koka zīmulis... vai koks no zīmuļa...

Zīmulis - koks

50 x 200mm

148 x 210mm

Sūti epastu kokskaste@kokskaste.lv vai zvani +371 2025 2217

Minimālais pasūtījuma skaits: BEZ personalizācijas - 20gab. / AR personalizāciju - 50gab.

• Zīmuļu beicēšana +0.50€/gab

• Lāzergravējums +0.70€/gab 

• Personalizēta kartīte +1.00€/gab

Šis ir ļoti īpašs rakstāmpiederums, tas ir no koka izgatavots zīmulis kam dzēšamgumijas vietā atrodas kapsula ar koka sēklām.

Kad zīmulis ir savu mūžu nodzīvojis, jūs to vienkārši "iespraužat" ar kapsulu pa priekšu augsnē, aplaistat un pēc dažām nedēļām izdīgs jauns kociņš. Sēklas kas ir kapsulā var arī vienkārši iebērt zemē pirms zīmulis ir nolietots.

Lietojot šo zīmuli jūs parūpēsieties, lai izaugtu vairāki lieli koki. 

Kapsula ar sēklām izgatavota no dabai draudzīga materiāla, kas saskarsmē ar ūdeni izšķīst, tādēļ šo zīmuli nevajadzētu grauzt :)

Koks kastē - Iespējams skaistākā dāvana pasaulē!

Dažādu tirāžu un vēlmju gadījumā cena var mainīties, kā arī pasūtījuma izpildes un piegādes laiki atkarīgi no sezonas. Tādēļ lūgums sazināties ar mums, lai noskaidrotu precīzu cenu, termiņus un iespējas.

Cena sākot no: 1.99 €

 

Zīmuļi ir 180mm gari un 7mm diametrā - ļoti labs un ērts izmērs, lai vieglāk būtu zīmēt, lai ilgāk varētu rakstīt un nenogurtu roka.

Šajos zīmuļos var iebērt 5 dažādu koku sēklas. Egli, Priedi, Bērzu, Lapegli un Melnalksni.

Zīmuļus var nobeicēt dažādos toņos.

Tāpat kā mūsu koka podiņus beicējam ar EcoPaint dabīgajām lineļļas beicēm:
Gulbju baltā, Kliņģerīšu oranžā, Magoņu sarkanā, Lāču brūnā, Piparmētru zaļā un Baložu pelēkā.

Kad tavs zīmulis ir visu uzzīmējis un uzrakstījis, tad ņem to un iespraud podiņā ar augsni tā, lai sēklas būtu ne vairāk kā viena cm dziļumā. Novieto podiņu uz saulainas palodzes un aplaisti. Vislabāk to darīt pavasarī, tā lai pēc pāris mēnešiem kad kociņš būs izdīdzis to varētu pārstādīt brīvā dabā.

Ja vēlies, vari šo zīmuli pavasarī vienkārši iebāzt meža cirsmas malā sūnās, un sēkliņas pašas zinās ko darīt tālāk.

Šim zīmulim varam iegravēt saukli, vārdu, nosaukumu, logo. Jāskatās tikai cik tas sarežģīts un kādā tehnoloģijā to var paveikt - kā lāzergravējumu vai tampondrukā.

Standartā zīmulis nāk komplektā ar 50x200mm kartiņu, šo kartiņu var personalizēt ar jūsu dizainu vai uzņēmuma stilā. To var izvēlēties lielāka izmēra, vai apvienot ar atveramu apsveikuma kartiņu.